محصولات این گروه شامل کامپاندهای پلیمری مهندسی ، مستربچ های پلیمری و کامپاندهای اصلاح شده بازیافتی است.

در گروه محصولات پلیمری، مجموعه ای از فن آوری ها  در خدمت ارائه محصولات نوین قرار گرفته اند.

پنج تکنولوژی محوری حاصل از علم شیمی پلیمری توسط این شرکت در محصولات  استفاده میشود که هریک در زنجیره ارزش افزوده موثر خواهند بود :

  1. تکنولوژی تقویت مولکولی : این تکنولوژی با ایجاد برخی ساختارهای ریز مولکولی برگشت پذیر به تقویت پلیمر منجر میشود ولی از آنجاییکه این پلیمر تقویت شده صد در صد قابل بازیافت است با از محدودیتهای پلی اتیلنهای شبکه شده ای (crosslinked PEX) فارغ است . کامپاندهای این روش برای تولید قطعات تزریقی، اکستروژن، فیلم های پلیمری مورد استفاده قرار گرفته است.
  2. تکنولوژی کاهش بو و جذب رطوبت : مولکولهای فعال نانو ساختار با به دام انداختن مولکولهای بو و رطوبت در ترکیبات بازیافتی سبب کاهش شدید بوی قابل استشمام شده و به ارتقای ظاهری کیفیت محصول تولیدی حاصل از بازیافت کمک شایانی میکند.
  3. تکنولوژی آنتی بلاک: این محصول حاوی ترکیباتی است که علاوه ایجاد لیز کنندگی از چسبیدن لایه های فیلم به همدیگر جلوگیری میکند و کمک میکند که لبه های فیلم تولیدی به سادگی از همدیگر جدا شوند. این محصول از تکنولوژی نانو بهره میگیرد و حاوی کرودامید نیست.
  4. تکنولوژی مقاومت حرارتی : این کامپاند طراحی شده است برای افزایش مقاومت حرارتی در لوله های آب گرم ، فیلم ها و ترکیباتی که در دمای کاری  بالاتر کار میکنند.
  5. چسب های میان لایه ای مبتنی بر ترکیبات ترموپلاستیک الاستومر ها برای افزایش حداکثری چسبندگی بین لایه ای، مقاومت حداکثری در مقابل جدا شدن ناشی از تغییرات دمایی در سیکل های کاری و همینطور در مکان خم شدن لوله.

ترکیبات فوق به صورت کامپاند های تقویت شده ، مستربچ های بوگیر و تقویت کننده  و آنتی بلاک و همینطور کامپاندهای چسب بین لایه ای تولید شده است.