سوالات متداول

ابتدا سوالات زیر را مطالعه فرمایید، در صورتی که سوال شما در لیست سوالات زیر وجود نداشت از طریق فرم زیر سوال موردنظرتان را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

سوالات متداول

شرکت سهامی خاص نانو پایش گیتی با دارا بودن متخصصین علمی و صنعتی خود در زمینه‏های مختلف تولید نانومواد، نانوکودهای کشاورزی، مواد موثره دارویی، کک کربنی و تصفیه و بازیافت پساب‏های صنعتی مشغول به فعالیت می‏‎باشد. متخصصین این شرکت توانسته‏اند با تحقیقات دانش محور و به روز خود برای اولین بار در ایران تولید صنعتی نانوکلات‏های عناصر ریز مغذی جهت رشد و ثمردهی موثر گیاهان و غنی سازی محصولات آنها را ابداع کنند. هم‏چنین این شرکت با بهره‏مندی از پژوهشگران نخبه‏ی خود قابلیت تولید انبوه انواع نانومواد و تصفیه پساب صنایع مختلف را دارد. اساس فعالیت این شرکت برقراری رابطه‏ای پایدار و سازنده با مراکز علمی و صنعتی معتبر داخلی و بین‏المللی و ارائه‏ی بهترين محصولات و خدمات به مشتریان در تامین مواد اولیه مورد نیاز خود و حل مشکلات آنها می‏باشد.

شرکت نانو پایش گیتی یک شرکت دانش بنیان می باشد که توانسته است به روشی کاملا نوین و دوستدار محیط زیست، نسل جدید نانو کودهای عناصر ریز مغذی جهت رشد و ثمردهی بسیار موثر گیاهان و غنی‏سازی محصولات آنها را ابداع کند.

کودهای مورد استفاده در گلخانه ها باید دارای چند ویژگی باشد از جمله: حلالیت صددرصد، میزان کلر و فلزات سنگین استاندارد، فرمولاسیون دقیق و واقعی که محصولات شرکت نانو پایش گیتی تمام این شرایط را دارا می باشد و بهترین جوابدهی را در کشتهای گلخانه ای و هیدروپونیک داشته است.

این کودها قابلیت استفاده هم بصورت خاکی و هم بصورت محلول پاشی را دارند.